کانال تلگرام

پخش زنده اخبار

تماس با ما


امروز چهارشنبه, ۲۶ مهر , ۱۳۹۶
برجام کردستان عراق کره شمالی

اخبارتاپ – اخبار جدید لحظه ای ایران و جهان

وبسایت خبرخوان هوشمند اخبارتاپ یک موتور جستجوگر هوشمند خبری می باشد که اخبار جدید ایران و جهان را از معتبرترین منابع خبری ایران دریافت کرده و در سایت منتشر می کند.روزانه بیش از هزار خبر در دسته بندی های مختلف مانند اخبار ورزشی,اخبار سیاسی,اخبار اقتصادی,آخرین اخبار گوناگون و … در سایت منتشر می شود.

اخبار جدید لحظه به لحظه ایران و جهان

اخبار جدید ایران و جهان

اخبار جدید روز را در اخبارتاپ دنبال کنید

اگه شما هم از اون دسته افرادی هستید که علاقه ای به خواندن اخبار جدید دارید پیشنهاد می کنم هر روز و هر ساعت به سایت ما سر بزنید و از آخرین اخبار دسته های مختلف مثل اخبار ورزشی,اخبار سیاسی,اخبار اقتصادی و … آگاه شوید.

آخرین اخبار لحظه به لحظه از منابع معتبر خبری

از امکانات دیگر اخبارتاپ می توان به بخش اخبار زنده سایت اشاره کرد که بدون نیاز به رفرش هنگام انتشار اخبار جدید در این صفحه نمایش داده می شود.همچنین قیمت لحظه ای سکه و ارز,قیمت خودرو داخلی,قیمت خودرو خارجی و قیمت گوشی موبایل نیز از امکانات خوب اخبارتاپ می باشد.

چرا اخبار جدید را از اخبارتاپ دنبال کنیم؟!

وبسایت اخبارتاپ یک خبرخوان هوشمند می باشد که دارای طراحی زیبا و کاربر پسند بوده و آخرین اخبار روز ایران و جهان در دسته بندی های مختلف در صفحه اصلی جهت سهولت کاربران قرار گرفته است.همچنین بخش هایی مانند اخبار پربازدید روز و هفته در سایت موجود می باشد.صفحه پخش زنده اخبار نیز بدون نیاز به رفرش در دسترس شما عزیزان می باشد.سرعت لود بالای سایت,رنگ بندی مناسب و امکانات مختلف جهت دسترسی سریع کاربران از دلایل اصلی استفاده شما از این سایت می باشد.

وبسایت اخبارتاپ به هیچ سازمانی وابسته نیست و کاملا مستقل مدیریت می شود و تمامی اخبار توسط نرم افزار جستجوگر خبر سایت گردآوری شده و سایت اخبارتاپ در قبال محتوای اخبار مسئولیتی ندارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با پست الکترونیکی پایگاه info@akhbartop.ir تماس بگیرید.